czwartek, 31 maja 2012

30. Fotki nowsze i starsze

Jak tytuł wskazuje mam fotki. Nowsze i starsze. Oczywiście, te na których Poscia ma krótką sierść są młodsze, a te z Fikusiem i "długowłosą" Psotkodżillą są starsze. Znalazłam je na fonie, więc je wstawiam. A tak na marginesie, an dole notki mam małe ogłoszonko:)


No a teraz ogłoszonko:

Jak widzicie obok, w narzędziach jest rubryczka GŁOSUJMY NA TAJGĘ(zgadnę, że teraz tam lookasz). Bardzo proszę was o głosy!To ten pies, który niedawno u nas gościł.(trochę z Psotką się pokłóciły ale TAJGA jest w porzo). A teraz tamto obiecywane zdjęcie! Wiem, pewnie spodziewaliście się czego innego, ale jest:) Strasznie podoba mi się efekt, spójrzcie. Widać mnie:)


A co do komci: czemu tak słabo komentujecie? Czasem dla mnie wystarczy "przeczytałam, pozdrawiam i wpadnij do mnie". Była umowa - trzy komcie albo brak nowej notki. Proszę o komentarze i o głosy! Jeszcze raz proszę:)

5 komentarzy:

 1. Boskie zdjęcia :-) Fajna ta Tajga ;)Pozdrawiamy. U nas nowy post zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne te Twoje psiaki :)
  Tajga jest urocza !
  Wpadnij do nas :)
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia Fikusia i Psotki. A Tajga bardzo mi się podoba, ma taką specyficzną maść.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzy komentarze są, czekamy na notkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hejka Biss/Kawa/Ola! Na GG znalazłąm ten blog -,-" . Nie wiedziałąm, że piszesz.. ?
  Ale ok.. Fajny ^^ Przeczytałam prawie cały <3. Szczególnie fajne są wpisy od Psotki ^^ . Będę częściej wchodzić ; ). Nie wiem, czy pamiętasz Kaję? Jest w ciąży <3. 14 Czerwca ma termin : ). Musimy się kiedyś zobaczyć.. Napisz na Gadu czasem.. Nudno bez Cb..
  Agata < 3 (ta z tego samego miasta. .a jeśli nie kojarzysz to NIE chodzę z tb do klasy ale wiem gdzie mieszkasz więc mogę cię "zjeść" <3)

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że piszesz komentarz. Najpierw przeczytaj uważnie post, a potem zadawaj pytania. Nie reklamuj się i nie spamuj.