sobota, 12 maja 2012

26. "Psie Sprawy" - problemy i prośby.

Witajcie.
Chyba zauważyliście brak dzisiejszego numeru? Niestety nie miałam czasu w tym tygodniu, dlatego podjęłam decyzję -Psie Sprawy od dziś jest dwutygodnikiem. Będzie na pewno dwukrotnie dłuższa....Ale nie dostałam od was ani zdjęć, listów, ani w ogóle żadnej informacji czy gazetka się spodobała. Więc co mam zrobić? Potrzebuję jakiegoś psa na okładkę, prawdopodobnie zmienię też dzień wysyłania - prawdopodobnie będzie to środa lub czwartek. W weekendy będę robić gazetkę, w tygodniu ją wysyłać. Proszę o pomoc! Wyślijcie mi jakieś artykuły(waszego autorstwa, oczywiście), może być o ulubionej rasie, o jakiejś waszej przygodzie z psem, o uprawianym przez was sporcie. Ucieszę się także ze zdjęć- jakichkolwiek, byle psich. Prosiłabym o nie do końca niedzieli - ja nie proszę, ja błagam!...
----------------------------------
Co do doggi-game.pl - z powodu dużej ilości piesków i userów admini byli zmuszeni przenieść grę na inny serwer, gra jest dziś niedostępna(tj. sobota, 12.05).
----------------------------------
A i jeszcze jedna prośba - proszę o podanie adresu e-mail jeszcze raz tych, którzy nie otrzymali pierwszego numeru, a chcą czytać gazetkę.
----------------------------------
Co u Psoci? A wszystko ok....Ciąża jej już mija(jak to brzmi?!). Praktycznie wszystko jest w porządku. Ale pojawiają się kleszcze i muszę jej frontline kupić.


Pozdrawiam.
Bis.

5 komentarzy:

 1. To świetnie , że już mija :)
  No zaczynają się :) Ja już kupiłam kropelki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie dostałam gazetki, także nie mogę ocenić :-) Proszę bardzo: paulinka2972@o2.pl
  ale Psocia tak na poważnie jest w ciąży? ;o

  OdpowiedzUsuń
 3. A także:
  dropsikowa@onet.pl
  Wpadnij do mnie :
  http://male-serduszko.blogspot.com/.
  Dropsikowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Psa na okładkę? Wysyłam foty Lorda!

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że piszesz komentarz. Najpierw przeczytaj uważnie post, a potem zadawaj pytania. Nie reklamuj się i nie spamuj.